Komody z masivu

Komody, prádelníky, skříňky, knihovny, lavice a truhly jsou důležitým úložným prostorem pro malé i velké drobnosti. Je možné je kombinovat se sestavami, nebo se do interiérů umisťují tak, aby vynikly jako originální solitérní kousky.

Zaručeně oživí a dotvoří každou místnost.

Komoda ze starého dřeva

Originální komoda s výraznou strukturou ze starého dřeva borovice. Vytváří krásný kontrast k modernímu interiéru. Staré dřevo a nábytek z něj také perfektně pasuje do industriálního prostředí městských kaváren, nebo do reprezentativních kanceláří.

Barevná komoda

Povrchová úprava této hořčicové komody je provedena speciální technikou „wash“. Materiál: smrkový masiv, finální povrchová úprava: transparentní lak.

Botník jako vestavěná komoda

Komoda ze smrkové kartáčované biodesky. Povrch dřeva je ošetřen pigmentovaným olejovým voskem. Botník má navíc originální větrání.

Máte zájem o výrobu nábytku na míru z masivního dřeva?

Ozvěte se nám a začněte se zadáním zakázkové výroby.

Kontaktujte nás

Co o našem nábytku řekli klienti

  • Tomáš Q Procházka

    Tomáš Q Procházka

    Od jednání, přes realizaci, po instalaci, vždy skvělé služby. A to u každé zakázky. Mohu maximálně doporučit. PS. Vždycky jsem si vymyslel kování na míru. Nikdy to nebyl problém. Pouze mi bylo prezentováno řešení. Mám rád skvělé služby. A je jedno, co to je. Jestli můj automechanik, kavárník nebo truhlář. Skvělé služby stojí nad oborem. A Nábytek s Duší jsou lidé, kteří do této skupiny patří.

  • další hodnocení najdete v sekci reference

    další hodnocení najdete v sekci reference

Líbí se vám naše práce?

Kontaktujte nás