Kuchyně na míru

V kuchyni prožíváme poměrně velkou část svého života. Vybavte si svou kuchyni správně, účelně, prakticky a hezky. Kuchyňská linka je základ všeho, co se v kuchyni děje.

Vyrábíme pro vás na zakázku designové kuchyně do každého interiéru, s kartáčovaným, hoblovaným nebo hladkým povrchem. Nejčastější povrchová úprava je pigmentovaný olejový vosk nebo lak. 

Kuchyň z dubového masivu

Kuchyňská linka do ‚U‘ je z dubového kartáčovaného masivu, korpusy má ze smrkové spárovky, zásuvky ze spárovky bukové. Spojení je na ozub a povrchová úprava pigmentovaný olejový vosk.⁠

Kuchyňská linka ze smrkové biodesky

Oblíbená smrková biodeska, zde kartáčovaná a finálně upravena bílým lakem. Uvnitř jsou police ze smrkové spárovky a zásuvky z bukové, tradiční spojení na ozub. Vnitřní korpusy a zásuvky jsou ošetřeny olejem. 

Kuchyňská linka z dubového masivu

Kuchyňská linka z dubového masivu s pracovní deskou z litého betonu. Uvnitř jsou opět police ze smrkové spárovky a zásuvky ze spárovky bukové, tradiční spojení na ozub. Vnitřní korpusy a zásuvky jsou ošetřeny olejem.

Mám zájem o výrobu kuchyňské linky z masivu

Ozvěte se nám a začněte se zadáním zakázkové výroby.

Kontaktujte nás

Proč dřevo do kuchyně?

Dřevo je nejen krásné a originální, ale hlavně je to funkční materiál, který dýchá, reaguje na vnější vlivy a výborně se hodí k výrobě kuchyňských skříněk, linek a dalších interiérových doplňků. Kuchyně z masivu jsou kvalitní, odolné a věčné.

Kuchyňská linka „s Duší“ se vám nikdy neokouká, je poctivá a originální.

Co o naších kuchyních řekli klienti

  • MUDr. Vendula Bartáková

    MUDr. Vendula Bartáková

    Pan Dvorský a jeho spolupracovníci nám během uplynulého půl roku zařídil dům nábytkem na míru – výborná kvalitní práce, bezproblémová komunikace, řemeslník radost pohledat, všem vřele doporučujeme!

  • další hodnocení najdete v sekci reference

    další hodnocení najdete v sekci reference

Líbí se vám naše práce?

Kontaktujte nás