Stoly, lavice, špalky

Stůl je místo, kde můžete být všichni pohromadě – v jídelně, pracovně, pokoji, kanceláři nebo na zahradě.

Dřevěný stůl je příjemný na dotyk, nestudí a oživí každý interiér kresbou letokruhů.

Originální stůl z masivu patří do každého útulného domova nebo úspěšné kanceláře.

Speciální úpravy dřeva

 – ruční kartáčování, drásání, broušení nebo patinování.

Dřevo umíme upravit tak, že získá zdánlivě zašlou a věkovitou patinu, vintage styl. Na nábytku dokážeme napodobit i efekt červotoče, takže pak vypadá, že má už něco za sebou.

Povrchová úprava dřeva

Jako povrchovou úpravu dřeva volíme nejčastěji přírodní olej x olejový vosk. Olej dřevo zcela neuzavře, takže může stále dýchat. I po opakovaném nanesení krásně vyzdvihne kresbu dřeva a posune barevný odstín. Přírodní olej umíme barevně pigmentovat do požadovaného odstínu. Oblíbená je také přírodní pryskyřice – šelak (Shellac).

Staré dřevo

Velice efektní a žádané je staré dřevo, které za desítky a stovky let získalo originální vzhled, barvu a strukturu. Ze starého borovicového dřeva jsme vyrobili lavice v kombinaci s atraktivní černou kovovou podnoží, stolky a komodu.

Máte zájem o výrobu nábytku na míru z masivního dřeva?

Ozvěte se nám a začněte se zadáním zakázkové výroby.

Kontaktujte nás

Co o našem nábytku řekli klienti

  • Mgr. Kateřina Hanžlová

    Mgr. Kateřina Hanžlová

    Pokud ještě budeme v domě potřebovat vyrobit nějaký nábytek, pan Dvorský bude jednoznačná volba! Příjemná domluva, dodržené termíny a samozřejmě kvalitně odvedená práce. Jako bonus vidíme také možnost konzultací a dokonce i jeho vlastní iniciativu v průběhu vymýšlení nábytku, který bývá na míru prostoru a našim (mnohdy netriviálním) požadavkům. Doporučujeme!

Líbí se vám naše práce?

Kontaktujte nás